Українська Написать письмо Добавить в ИЗБРАННОЕ Сделать страницу стартовой
Головна
Членство
Інформація
Нормативні акти
Наші публікації
Контакти
 
 
 
 
 

ГОЛОВНА

· Про Асоціацію
· Статут
· Положення про символіку
· Рада

Про Асоціацію

     Враховуючи відсутність в Україні організації, яка спроможна консолідувати зусилля вантажоодержувачів, відправників вантажу, працівників промислового залізничного транспорту щодо захисту їхніх інтересів при взаємодії з підрозділами залізничного транспорту з ініціативи підприємств металургійного комплексу України в травні 2003 року створена і почала працювати АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ВЛАСНИКІВ ВІДОМЧОГО ТРАНСПОРТУ ТА ОПЕРАТОРІВ ВАНТАЖНИХ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ “УКРВІДТРАНС”.

     Головними цілями асоціації є координація і консолідація зусиль учасників для вирішення загальних проблем професійної діяльності. Особливу увагу асоціація приділяє захисту законних прав і інтересів учасників Асоціації в питаннях їх взаємовідносин із транспортом загального користування.

     Учасниками Асоціації є промислові підприємства, провідні науково-дослідні інститути, власники приватного залізничного рухомого складу, оператори вантажних залізничних перевезень.

     Наші фахівці постійно проводять експертно-аналітичну роботу з аналізу проектів нормативно-правовіх актів, що стосуються перевезення вантажів залізничним транспортом. Учасники Асоціації вчасно одержують інформацію про зміну транспортного законодавства, проекти нормативних документів, що дає можливість завчасно скорегувати свою роботу і внести необхідні зміни.

     Ми плідно співпрацюємо з профільними комітетами Верховної Ради, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, Міністерством інфраструктури та ПАТ "Укрзалізниця", галузевими асоціаціями та об'єднаннями. Це дозволяє вчасно реагувати на проекти нормативних документів, що стосуються залізничного транспорту, шляхом підготовки зауважень і пропозицій до них, а також участі в узгодженні даних проектів в причетних міністерствах і відомствах та діалогу з державними органами.

     За весь період існування, Асоціація допомогла відстояти права та інтереси учасників Асоціації у питаннях тарифної політики, охорони вантажів, що перевозяться, впровадження електронного документообігу, ліцензування діяльності, пов'язаної з перевезенням залізничним транспортом, розробки та впровадження окремих пунктів Правил перевезень вантажів, Правил технічної експлуатації та багатьох інших.

     Підготовка проектів Закону України «Про залізничний транспорт» (2006 - 2013 р.р.), розробка нового Тарифного керівництва №1 (2007 - 2009 р.р.) проходили за участю Асоціації, яка представляла інтереси своїх учасників.

     Розробка та впровадження інвестиційної програми протягом 2004-2009г.г. по оновленню рухомого складу залізниці (платформ, напіввагонів) приватними операторськими компаніями проводилась за активної участі підприємств-учасників Асоціації «Укрвідтранс».

     З 2014 року Асоціація співпрацює з Американською торговельною палатою в Україні (АСС) на підставі Меморандуму про співробітництво. Протягом двох років (2015 - 2017 роки) Президент Асоціації "Укрвідтранс" обирався співголовою Комітету з логістики та транспорту АСС.

     Учасниками Асоціації спільно з АСС розроблено План дій (Plan of actions), яким визначені чіткі кроки щодо якнайшвидшого реформування залізничної галузі відповідно до Директив ЄС з транспорту та Угоди про асоціацію з ЄС.

     Асоціація своєчасно реагує на стан ринку залізничних перевезень та має чітку позицію щодо поліпшення якості роботи як самого ринку, так і законів, які працюють на ринку вантажних залізничних перевезень.

     Завдяки постійному моніторингу транспортного законодавства України та інших країн, тісного контакту з європейськими асоціаціями (наприклад, ERFA), володінню всім обсягом інформації про зміни в транспортному законодавстві, у Асоціації є можливість оперативно реагувати на будь-які зміни в залізничній галузі України.

     Асоціація є неприбутковою організацією, відкритою для вступу до неї промислових підприємств, власників залізничного рухомого складу, операторських компаній, що відчувають необхідність у професійних контактах з колегами, шукають можливих способів поліпшення власної роботи, а також ефективної взаємодії з залізничним транспортом загального користування.

Головна | Членство | Інформація | Нормативні акти | Наші публікації | Контакти